Reference

Lucie Hurábová

Nejlepší rozhodnutí v mém sportovním životě bylo rozhodnutí pro trenéra v posilovně a vybrala jsem toho nejlepšího.. 🙂 S poradenstvím ohledně výživy jsem také moc spokojená a mohu všem jen doporučit.. Přátelský přístup, tréninky na tělo, přesně tak jak to má být.. ☺

Ing. Michal Mach

K Jirkovi jsem se dostal na základě doporučení od mého otce Ivana Macha a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem učinil. Mým životem již několik osobních trenérů proběhlo, ale teprve nyní opravdu cítím, že je to ta správná cesta. S Jirkou jsou tréninky tvrdé a vyčerpávající, ale naprosto účelné. Jeho zkušenosti s dlouholetým závoděním a tréninkem je znát. Cvičení je vždy pod jeho neustálým dohledem a nehrozí tedy žádné zranění. Každý týden tréninku mi dělá radost a v souvislosti s dodržováním kvalitní a vyvážené stravy je znát zlepšení ve všech směrech kondice a svalové hmoty. Mohu tedy vřele doporučit pro ty, kteří nechtějí jen „něco dělat“, ale konečně „NĚCO ZMĚNIT“.

Theodor Jareš - bývalý reprezentant ČR v lehké atletice

Po ukončení sportovní kariéry jsem na sport a vše zanevřel, jen na jídlo ne 🙂. Bohužel kila začala naskakovat a chtělo to začít zas něco se sebou dělat. Po zkušenosti s jiným trenérem, jsem si myslel, že je lepší si vše řešit sám a ze trenéři jsou zbyteční. Díky Fitkoučům jsem změnil názor. Hodili mě do latě a dostal jsem zas chuť do sportu a do života. Můžu jedině doporučit a moc jim za vše poděkovat!

Miroslav Beránek

Za dva roky, co se s Jirkou znám, jsem se dostal zatím ze 165kg na 94kg, a to bez většího odříkání.Můžu si konečně zase hrát s dětma, sportovat a dokonce se těším do posilovny. Kde je sice Jirka nekompromisní, ale jeho smysl pro humor a jeho pomoc při cvičení je prostě k nezaplacení. Cítím se naprosto úžasně a konečně mohu zase žít plnohodnotný život. Hlavně není jeden z těch namachrovanejch týpků, co si myslej, že maj svaly a můžou Vás proto ponižovat. Co dodat – snad jen Díky Jirko a taky děkuji tvé ženě, Petře, za podporu a pomoc při sestavování zdravého jídelníčku pro mě.

Petr Kejř

Jako správný labužník, musím svou váhu korigovat jiným způsobem než změnou stravy.Proto chodím sem, kde si svá kila navíc nehýčkám, ale zbavuji se jich. Cvičení s Jirkou mne baví a výsledky jsou při pravidelných návštěvách viditelné.Svaly už nějaké mám a dobrá nálada mne opouští jen, když nedokážu řídit auto po tréninku.Jízda na kole jako rozcvička je začátek hodiny, která mne vždy přivede na jiné myšlenky.

Pavla Kejřová

Na začátku cvičení s Jirkou byla náhoda. Potkala jsem svou kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla, a překvapilo mne, jak dobře vypadá. Řekla mi, že naše společná kolegyňka změnila profesi a zabývá se zdravou výživou a její manžel trénuje podle potřeb jednotlivce. Nejdříve jsem to pouze odkývala, ale pak mi nedalo a domluvila jsem si nejdříve cvičení, protože všechny druhy sportů mám ráda. Akorát posilovnu neustále vynechávám. Vždycky jsem byla po cvičení celá bolavá a nemohla jsem nic dělat. Jirka má opravdu neobvyklý přístup k nám všem, protože prokládá cviky relaxováním a protahováním. Vím, kolik mám a kde mám v těle svaly, o kterých jsem nikdy nevěděla. Vím, že se to nesmí, ale docela se i nasmějeme. Na hodiny se těším. Pobavím se, vybiju zbytečnou zlost a něco pro sebe udělám a to je základ. Později jsem přidala i správný jídelníček, který mi sestavila Petra a myslím, že mi ta kombinace svědčí.

Milan a Lucie Langhammerovi

Fitkouče nelze nedoporučit,protože ne každý trenér a výživový poradce v dnešní době má tak perfektní znalosti a zkušenosti v oblasti fitness,sportovní výživy,zásady správného stravování a hlavně umí přistupovat ke každému klientovi tak jak je v jeho silách a schopnostech.Stačí se jen nebát a kontaktovat Petru nebo Jirku Schäferovi a uvidíte sami,že jejich přátelský přístup bude tím prvním správným krokem k tomu jak se naučit žít zdravě a cítit se fajn 😉

Linda

Já jsem odsouhlasila cvičení a ani jsem netušila, že jsem šla do posilovny. Když jsem se blížila k prosklené tělocvičně, chtělo se mi utéci. Neudělala jsem to. Asi proto, že jsme byli tři v jednom autě a musela bych čekat na ostatní, až přijdou. Teď nelituji. Jirka se mnou cvičí s rozumem a vždy má připraveno nějaké nové překvapení. Asi ho trochu rozčiluje můj smích a upovídanost, ale to jsem celá já. Rozhodla jsem se vypracovat si „kačera“ a myslím, že s pomocí Jirky mi to jde poměrně úspěšně. Ale někdy to sakra bolí. Procházka růžovým sadem to tedy opravdu není. Ale je to zábava. :o)

S Fitkoučem spolupráci 100% doporučuju, kombinace úpravy jídelníčku a cvičení je bezva...

Klára Tlačbabová

Až do setkání s Petrou Schäferovou z Fitkouc.cz jsem byla celkem nespokojená se svojí postavou, ale myslela jsem si, že to co jím a jak cvičím je v pořádku, a proto jsem sama sebe zařadila do kolonky "beznadějný případ, který nikdy nezhubne". Návštěva fitkouče mi ale otevřela oči. Nejdřív jsem si sice říkala, že tím, že budu jíst tolik jídla denně určitě nezhubnu, ale po týdnu už jsem začala cítit, že to funguje. Začalo mě bavit vymýšlet si večer jídlo na celý následující den a díky lehčím večeřím se mi i lépe usíná. Jednou větou jsem prostě nadšená z toho, že tyto rady fungují i na nás, co se sami odepíšeme. Díky moc fitkouči za otevření očí a cenné rady!

Mirka Bártová

"Děkuji Petře a Jirkovi za jejich lidský a přitom profesionální přístup. Díky zkušenostem Petry se lékařům konečně podařilo odhalit můj dlouholetý zdravotní problém, kterým je alergie na lepek. Je to zrovna rok, co si mohu života užívat opět naplno a aktivně :-)"