Náš příběh

         Při našem rozhodování o ukončení dlouholetého působení ve finanční sféře hrálo významnou roli několik požadavků na naše nové působení. Chtěli jsme být pánem svého času a dělat to co je naším koníčkem. Koníčkem nás obou byl od dětství sport a pohyb vůbec a protože jsme od věku dospívání oba inklinovali zejména k fitness ke kterému bezpochyby patří i způsob stravování a celkový životní styl, byla naše cesta téměř jasná. Rozhodnutí věnovat se podnikání ve výživě a sportu podpořila i skutečnost, že máme dvě děti, kterým bychom rádi nejen touto cestou předali vztah ke zdravému životnímu stylu.

V létě 2011 jsme si udělali trenérské a výživové kurzy, které byly potřebnou podmínku počátku naší oficiální činnosti, pronajali jsme si kancelář ve Fitness Star na pražském Chodově, kde jsme si  dohodli možnost cvičení pro naše klienty. Protože sami žijeme podle toho, co dnes učíme své klienty již celá léta, tak našimi prvními klienty byli naši kamarádi, známí a spolupracovníci z bývalých působišť….a na jejich doporučení jich přibývalo.

Dnes máme klientelu z velké části stálou a s většinou klientů navázanou dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře. Práce s našimi klienty je nám opravdu koníčkem, jak jsme si přáli v počátcích našeho podnikání…..