Perfect pasta

Co to je Perfect pasta, jak chutná a co nám může její konzumace přinést? To jsou otázky, které budou zajímat každého, kdo tento název uslyší poprvé.

Perfect pasta jsou zeleninové nudle, které nám mohou nahradit klasickou přílohu, „beztrestně“ nastavit pokrm, zpestřit jídelníček nebo vylepšit jeho kvalitu.
Pertect pasta – zeleninové nudle jsou vyrobené z Asijské kořenové zeleniny Kojac Anorphalus.

Perfect pasta je skvělou alternativou pro:

dietní, fitness a racionální jídelníčky díky svému obsahu živin i kalorické hodnotě
Mají 12 kcal na 100 g
0% tuku
0% cukru
3,8% vlákniny glukotamannu s výraznou sytící schopností
pro celiatiky Perfect pasta stoprocentně splňuje náročné podmínky pro stravování lidí s alergií či intolerancí na lepek a rozšiřuje tak repertoár vhodných potravin.
Díky jednoduchosti přípravy Perfect pasty si můžeme připravit mnoho variant bezlepkových jídel velmi snadno a rychle.

– pro rozmanitost vegetariánských a veganských jídelníčků, které jsou postaveny výhradně na konzumaci rostlinných pokrmů.

Perfect pasta je rovněž velkým přínosem pro lidi s poruchou metabolismu cukrů – s cukrovkou. Protože je Perfect pasta čistě z asijské zeleniny Kojac Amorphalus, neobsahuje vůbec žádný cukr, ale ani tuk a lepek, je ideální potravinou pro doplnění přísných pravidel pro výživu lidí s poruchou metabolismu cukrů.

Perfect pasta je potravinou, která sama o sobě nemá žádnou chuť, což je její velkou výhodou při zařazení do jídelníčku všech lidí starajících se o své zdraví. Hodí se jako náhrada běžné přílohy do většiny pokrmů, je možné ji mnoha způsoby dochutit. Dají se připravit studené i teplé, na sladko i slano……naši fantazii meze rozhodně nekladou…

Podívejte se na pár nápadů, jak chutnají nám….

No posts found.