Jak na změnu

Jak na změnu

Je po vánocích a někteří z nás se stále necítí ve své kůži. Je tomu tak nejen proto, že jsme si o svátcích dopřávali více dobrého ( myslím tím sladkého a tučného) jídla, někdo i sladkých nebo alkoholických nápojů, ale i proto že v zimě obvykle nemáme tolik přirozeného pravidelného pohybu jako je tomu po zbytek roku.

Jak to řešit, abychom se zase cítili lépe a nestyděli si na jaře sundat zimní bundu?  Pojďme krůček po krůčku vylepšovat svůj jídelníček, pohybový režim a životní styl celkově. Udělejme každý týden jednu změnu…..může to být z počátku 20 minut pravidelného denního pohybu navíc, vypití 2 velkých sklenic čisté vody denně nebo třeba konečně přestaňme sladit kávu (i když je to jen ta jedna lžička :-)).

Chystáme pro Vás pravidelné výzvy inspirace v čem a jak krůček po krůčku vylepšovat svůj životní styl a tím i jednou pro vždy zatočit s přebytečnými kilogramy a nikdy nekončící únavu.

Snažíte se zhubnout a potřebujete radu či pomoc. Podívejte se S čím Vám pomůžeme

Nejčastěji využívanou službou lidí, které s námi úspěšně zhubli je  Kompletní výživový plán  a  Cvičení s profesionálním osobním trenérem